ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ:   Η κλήρωση πρωταθλήματος στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ:   Η κλήρωση πρωταθλήματος στην Α΄Β΄και Γ΄κατηγορία

 

Πραγματοποιήθηκε στον υπαίθριο  χώρο ΣΕΦ SΟCCER (απέναντι από τα γραφεία της Ε.Π.Σ.Π. ) η κλήρωση για τα πρωταθλήματα Α΄- Β΄- Γ΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας περιόδου 2021-2022. Οι αγώνες θα ξεκινήσουν 2-3/10.

 

Οι τρείς όμιλοι της Α΄κατηγορίας

 

1ος Όμιλος

Περαμαϊκός

Δίας Κορυδαλλού

Αμφιάλη

Παννεαπολικός

Νέοι Ευγενείας

Νέοι Δραπετσώνας

ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού

ΑΟ Καστέλλας

Αστέρας Κερατσινίου

Ηρακλής Νίκαιας

Ατρόμητος Πειραιά

Αναγέννηση Μοσχάτου

 

 

2ος Όμιλος

ΑΕ Μοσχάτου

ΑΕ Μαύρος Αετός Ολυμπιάδας

Ελλάς Ποντίων

Σαρωνικός

Φίλαθλοι

Ερμής Κορυδαλλού

ΑΣ Δραπετσώνας

Αετός Κορυδαλλού

Ατρόμητος Κερατσινίου

Ίκαρος Καλλιθέας

ΑΕ Περάματος

Χαλκηδώνα

 

3ος Όμιλος

ΑΟ Κορυδαλλός

Φαληρικός

Χαραυγή

Δόξα Πειραιά

Αμπελακιακός

Νίκη Ρέντη

Παντζιτζιφιακός

Θύελλα Μοσχάτου

ΑΣ Ποντίων

Ήφαιστος

Αστυπάλαια Κορυδαλλού

 

1η αγωνιστική(1ος όμιλος)

Νέοι Δραπετσώνας-Ατρόμητος Πειραιά

ΑΟ Καστέλλας-Αστέρας Κερατσινίου

Νέοι Ευγενείας-Αμφιάλη

Περαμαϊκός-ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού

Παννεαπολικός-Αναγέννηση Μοσχάτου

Δίας Κορυδαλλού-Ηρακλής Νίκαιας

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ατρόμητος Κερατσινίου-Ελλάς Ποντίων

Φίλαθλοι-Αετός Κορυδαλλού

Ερμής Κορυδαλλού-ΑΕ Περάματος

ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας-ΑΣ Δραπετσώνας

ΑΕ Μοσχάτου -Ίκαρος Καλλιθλεας

ΑΟ Χαλκηδών-Σαρωνικός

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική

Αμπελακιακός-ΑΟ Κορυδαλλός

Παντζιτζιφιακός-Ήφαιστος

Νίκη Ρέντη-Δόξα Πειραιά

Θύελλα Μοσχάτου-Φαληρικός

Αστυπάλαια Κορυδαλλού-Χαραυγή

ΡΕΠΟ: ΑΣ Ποντίων

 

 

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(1ος όμιλος)

1η αγωνιστική

ΑΟΚ Φαλήρου-Ποσειδών Χατζηκυριακείου

Σαλαμινομάχοι-Αστέρας Νίκαιας

Λέοντες Καμινίων-Πυθαγόρας

Νέο Ικόνιο-Αστέρια Δραπετσώνας

ΡΕΠΟ: Άρης Αμφιάλης

 

 

Β’(2ος Όμιλος)

 

1η αγωνιστική

ΑΟ Πειραιάς-Πανφαληρικός

Πειραϊκός-Κύπρος Κορυδαλλού

Πανιώνιος Κερατσινίου-Θησέας

ΑΟΑΔ-Αργοναύτης

ΡΕΠΟ: Ένωση Α.Α. Ρέντη

 

 

Γ’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(1ος όμιλος)

 

Οι αγώνες θα αρχίσουν στις 9-10/10.

 

1η αγωνιστική

Φοίνικας Αγίας Σοφίας-ΑΕ Χατζηκυριακείου

Πήγασος Αγίου Διουνυσίου-Άνω Νεάπολη

ΑΕ Νίκαιας-Ειρήνη

Πολυκράτης-Προφήτης Ηλίας

Προμηθέας-Δάφνη Ταμπουρίων

ΡΕΠΟ: ΑΣ Κωφών

 

 

 

Σχετικά Άρθρα