ΕΠΣ ΑΘΗΝΑΣ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στις τρεις κατηγορίες

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στις τρεις κατηγορίες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(12η αγωνιστική)

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/12/21 15:00
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/12/21 15:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/12/21 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(12η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 11/12/21 15:00
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 12/12/21 11:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 12/12/21 15:00

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(7η αγωνιστική)

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΒΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 08/12/21 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
11η αγωνιστική
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 12/12/21 15:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 12/12/21 15:00

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/12/21 15:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 12/12/21 15:00
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/12/21 15:00

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος(11η αγωνιστική)

ΠΟΨ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 11/12/21 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/12/21 09:30
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/12/21 11:00
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/12/21 15:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/12/21 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 11/12/21 15:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/12/21 11:00
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/12/21 12:00
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/12/21 15:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 12/12/21 11:00
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 12/12/21 15:00

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 11/12/21 15:00
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/12/21 15:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/12/21 11:00
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/12/21 11:00
ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 12/12/21 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

46. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 11/12/21 15:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/12/21 11:00
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/12/21 11:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 11/12/21 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/12/21 09:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/12/21 11:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

ΑΡΙΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/12/21 11:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/12/21 11:00
ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/12/21 12:00

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος(10η αγωνιστική)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/12/21 15:00
ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 12/12/21 09:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/12/21 11:00
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/12/21 15:00
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/12/21 15:00

Σχετικά Άρθρα