ΕΠΣ ΑΘΗΝΑΣ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β’ και Γ΄κατηγορία

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην Α΄Β’ και Γ΄κατηγορία

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
1. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/10/21 16:00
2. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/10/21 16:00
3. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 31/10/21 15:00
4. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 31/10/21 15:00
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 31/10/21 15:00
 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/10/21 16:00
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
8. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 31/10/21 11:00
9. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 31/10/21 15:00
10. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 31/10/21 15:00
 

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

11. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
13. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 31/10/21 15:00
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 31/10/21 15:00
 

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

16. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 30/10/21 16:00
17. ΙΑΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
18. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 30/10/21 16:00
19. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 31/10/21 15:00
20. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 31/10/21 15:00
 

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)

21. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
22. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/10/21 16:00
23. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
24. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 31/10/21 11:30
25. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/10/21 15:00
26. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 31/10/21 15:00
 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

27. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/10/21 16:00
28. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
29. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 31/10/21 11:30
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 31/10/21 15:00
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 31/10/21 15:00
32. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 31/10/21 15:00
 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

33. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
34. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 30/10/21 16:00
35. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/10/21 16:00
36. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 31/10/21 15:00
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 31/10/21 15:00
 

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

38. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/10/21 16:00
39. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
40. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 31/10/21 15:00
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 31/10/21 15:00
42. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 31/10/21 15:00
 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

43. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/10/21 16:00
44. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 31/10/21 09:30
45. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 31/10/21 11:00
46. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 31/10/21 11:00
47. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 31/10/21 12:30
 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

48. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 30/10/21 16:00
49. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
50. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 30/10/21 16:00
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/10/21 09:00
52. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΡΟΥΦ Κυριακή 31/10/21 15:00
 

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

53. ΑΡΙΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 31/10/21 09:30
54. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 31/10/21 10:00
55. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/10/21 11:45
56. ΠΛΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 31/10/21 15:00
57. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 31/10/21 15:00
 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

58. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 30/10/21 16:00
59. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
60. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 30/10/21 16:00
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
62. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/10/21 16:00

Σχετικά Άρθρα