ΕΠΣ ΑΘΗΝΑΣ: Τα γήπεδα οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Τα γήπεδα οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/02/2211:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
6.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή06/02/2215:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
7.ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Κυριακή06/02/2215:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
8.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/02/2215:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
9.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/02/2215:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο05/02/2215:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)Σάββατο05/02/2215:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
12.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣάββατο05/02/2215:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
13.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥΣάββατο05/02/2215:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
14.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή06/02/2211:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/02/2215:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
16.ΒΥΡΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)Σάββατο05/02/2215:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
17.ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥΣάββατο05/02/2215:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
18.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/02/2215:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
19.ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή06/02/2215:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο05/02/2215:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
21.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο05/02/2215:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
22.ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή06/02/2215:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
23.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή06/02/2215:00ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
24.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή06/02/2215:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο05/02/2215:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
26.ΠΟΨ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣάββατο05/02/2215:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
27.ΚΟΛΩΝΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο05/02/2215:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
28.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή06/02/2211:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
29.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή06/02/2215:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
30.ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή06/02/2215:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή06/02/2210:30ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
32.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή06/02/2211:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
33.ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή06/02/2211:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
34.ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/02/2212:30ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
35.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή06/02/2215:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
36.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή06/02/2215:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο05/02/2215:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
38.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο05/02/2215:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
39.ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/02/2215:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
40.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή06/02/2215:00ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
41.ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή06/02/2215:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο05/02/2215:00ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.
43.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗΣάββατο05/02/2215:00ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
44.ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣΚυριακή06/02/2211:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
45.ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή06/02/2215:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
46.ΠΕΥΚΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣΚυριακή06/02/2215:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣΣάββατο05/02/2215:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
48.ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/02/2209:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
49.ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή06/02/2209:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
50.ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΡΟΥΦΚυριακή06/02/2211:00ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Σ.
51.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή06/02/2215:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο05/02/2215:00ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Σ.
53.ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο05/02/2215:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
54.ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦΣάββατο05/02/2215:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.
55.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο05/02/2215:00ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ.
56.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή06/02/2212:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο05/02/2215:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
58.ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή06/02/2209:30ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.
59.ΑΡΙΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή06/02/2211:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
60.ΠΛΑΤΩΝ – ΑΦΟΒΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή06/02/2211:00ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Π.
61.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή06/02/2215:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
62.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο05/02/2215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΖΩΝΑΡΑΣ Χ., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ.
63.ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο05/02/2215:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.
64.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο05/02/2215:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΠΟΛΥΖΟΣ Α.
65.ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΟΥΚΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/02/2211:00ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΚΟΥΡΕΑΣ Ι.
66.ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή06/02/2215:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι.

Σχετικά Άρθρα