ΕΠΣ ΑΘΗΝΑΣ: Οι αγώνες και στους τρείς ομίλους το Σαββατοκύριακο

Οι αγώνες και στους τρείς ομίλους το Σαββατοκύριακο

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(9η αγωνιστική)

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 21/11/21 11:00
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 21/11/21 11:00
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/11/21 11:00

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(8η αγωνιστική)

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 21/11/21 15:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος(8η αγωνιστική)

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 21/11/21 15:00
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/11/21 15:00

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος(8η αγωνιστική)

ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(8η αγωνιστική)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/11/21 10:00
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:00
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/11/21 11:30

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος(8η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος(8η αγωνιστική)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 21/11/21 11:00
ΠΕΥΚΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος(7η αγωνιστική)

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 20/11/21 15:00
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/11/21 10:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 21/11/21 11:00
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος(7η αγωνιστική)

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/11/21 09:00
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/11/21 10:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/11/21 11:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος(7η αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΑΡΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:00
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/11/21 12:00
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/11/21 15:00

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος(7η αγωνιστική)

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/11/21 15:00
ΚΟΥΚΑΚΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 21/11/21 09:15
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 10:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/11/21 11:00
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/11/21 11:00

Σχετικά Άρθρα