Εντυπωσιακός ο Θρίαμβος Αθηνών Δάφνης νίκησε σε φιλικό παιχνίδι εκτός έδρας με 3-1 τον ΑΟΚ Φαλήρου

ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

Αυτή τη φορά ο Θρίαμβος Αθηνών Δάφνης του Κώστα Ελευθεριάδη παρουσιάστηκε βελτιωμένος και έβγαλε ποιότητα και πολύ καλά στοιχεία μέσα στο γήπεδο.

Έτσι επικράτησε δίκαια στο εκτός έδρας φιλικό παιχνίδι του ΑΟΚ Φαλήρου με σκορ 1-3.

Έγινε πολύ καλό παιχνίδι στις Τζιτζιφιές πάντως. Ο Θρίαμβος Αθηνών Δάφνης έκανε εξαιρετικό παιχνίδι όπου και κατάφερε να πάρει την νίκη απέναντι στην πολύ καλή ομάδα του Αοκ Φαλήρου.

Τα τέρματα πέτυχαν για τον Θρίαμβο Αθηνών Δάφνης οι Κωνσταντίνου με εκτέλεση πέναλτι στο 25′ κάνοντας το 0-1 που ήταν σκορ ημιχρόνου. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Θρίαμβος Αθηνών Δάφνης πέτυχε άλλα δύο τέρματα με τους Ταμπάκου και Καλούμενο και ο Αοκ Φαλήρου μείωσε στο 75′ σε 1-3.