Έμεινε στην Α’ ΕΠΣΑ ο ΑΟ Περιστερίου, ανέβηκε η Λυκόβρυση, τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 18/5 στην ΕΠΣΑ

Έμεινε στην Α’ ΕΠΣΑ ο ΑΟ Περιστερίου, ανέβηκε η Λυκόβρυση, τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 18/5 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία κατάταξη (θέσεις 27-28 γεν.κατάταξης)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/05/19 16:45 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/05/19 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-3
K18 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/05/19 18:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-1
K16 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/05/19 18:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-0 (πεν: 4-3)
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/05/19 10:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 9-0
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/05/19 12:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 1-1
7. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/05/19 13:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-1
8. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/05/19 13:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
9. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/05/19 14:30 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 0-2
10. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/05/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-3
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/05/19 09:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-5
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/05/19 12:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-1
13. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/05/19 14:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. Αναβλήθηκε
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/05/19 19:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 4-0
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 18/05/19 09:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 4-1
16. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/05/19 10:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-0
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΡΟΥΦ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/05/19 10:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
18. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/05/19 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-3
19. ΙΑΣΩΝ 2 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/05/19 13:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
20. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/05/19 16:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/05/19 18:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-4
22. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/05/19 18:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-4
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/05/19 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-3
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/05/19 10:30 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 2-3
25. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/05/19 13:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 3-0
26. ΙΑΣΩΝ 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/05/19 15:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
27. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/05/19 18:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-2
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 18/05/19 09:30 ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-1
29. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/05/19 13:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
30. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/05/19 19:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-1
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 18/05/19 10:30 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 0-1
32. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/05/19 12:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-1
33. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/05/19 13:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-2
34. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/05/19 14:30 Αναβλήθηκε
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 18/05/19 11:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 1-2
36. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/05/19 11:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 4-0
37. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/05/19 12:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-6
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη 15/05/19 19:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 7-3
8η φάση
39. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΙΑΣΩΝ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/05/19 10:00 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 2-1
40. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/05/19 10:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 2-2
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/05/19 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-0
42. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/05/19 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-3
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΡΟΥΦ 2 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/05/19 11:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 4-0
44. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/05/19 16:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 1-5
45. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/05/19 17:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-4
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 18/05/19 10:30 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-4
47. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/05/19 11:00 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-1
48. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/05/19 14:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 0-2
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/05/19 10:30 ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-2
50. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/05/19 12:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 0-1
51. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/05/19 14:15 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-4
Κ10-2ος Όμιλος
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/05/19 10:30 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 6-1
53. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/05/19 11:30 ΘΩΜΑΣ Π. 2-4
54. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/05/19 13:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 2-5
55. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 18/05/19 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 2-2
Κ10-3ος Όμιλος
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 18/05/19 10:30 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 4-7
57. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 18/05/19 10:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-1
58. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 18/05/19 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 4-0

 

Σχετικά Άρθρα