Έγινε η κλήρωση της Γ’ Εθνικής 2019-2020-Τα ματς της πρεμιέρας όλων των Ομίλων

Έγινε η κλήρωση της Γ’ Εθνικής 2019-2020-Τα ματς της πρεμιέρας όλων των Ομίλων

ΡΕΠΟΡΤΑΖ: ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

Έγινε η κλήρωση της Γ’ Εθνικής 2019-2020 και δείτε τα ματς της πρεμιέρας όλων των ομίλων:

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ: Δόξα Κάτω Καμήλας-Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Ορφανού-Ένωση Άνθειας Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου
Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός
Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθη

Ρεπό: Κιλκισιακός

2ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική
ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Γιαννιτσά-Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα-Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Νίκη Αγκαθιάς-Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός
Αστραπή Μεσοποταμιάς-Αγροτικός Αστέρας
Θύελλα Σαρακήνων-Άρης Παλαιοχωρίου

3ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς
ΑΕ Καρίτσας-Δίας Διου
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων
Ατρόμητος Παλαμά-ΓΣ Αλμυρός
Θησέας Αγριάς-Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας

4ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική
Τηλυκράτης-ΑΟ Ανατολής
Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμης
ΑΕΠ Καραγγιανίων-ΑΕ Μεσολογγίου
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας

5ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος-ΑΣ Άνω Μεράς
Ακράτητος-Κηφισιά
Εθνικός-Φωστήρας
ΑΕ Μοσχάτου-Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου-Ερμής Κορυδαλλού
Ηλυσιακός-Καλλιθέα
Κερατσίνι- Άγιοι Ανάργυροι

6ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική
Παλληνιακός-Ρόδος
Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006
Νέα Αρτάκη-ΑΟ Υπάτου
ΠΑΣ Κιθαιρών-Θύελλα Ραφήνας
Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης
Αήττητος Σπάτων-Μαρκό

Ρεπό: Αιολικός

7ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική
ΠΣ η Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-ΑΟ Τσιβιλή
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός
Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών
ΑΕ Ερμιονίδας-Πανγυθεατικός
Ζάκυνθος-Πανηλειακός

8ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική
ΠΟ Ατσαλένιου-Επισκοπή
Πανακρωτηριακός-Ηρόδοτος
Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος
Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Το πρωτάθλημα ξεκινά 22 Σεπτεμβρίου!

Σχετικά Άρθρα