Διαιτητές, παρατηρητές στα ματς Σαββατοκύριακου 6-7/4, στην ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές, παρατηρητές στα ματς Σαββατοκύριακου 6-7/4, στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/04/19 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
2. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βάρης Κυριακή 07/04/19 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γραμματικού Κυριακή 07/04/19 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
4. ΜΑΡΚΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 07/04/19 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κερατέας Κυριακή 07/04/19 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 07/04/19 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
7. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Κυριακή 07/04/19 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαραθώνα Κυριακή 07/04/19 16:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
9. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου Τετάρτη 10/04/19 17:00
Β Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αναβύσσου Σάββατο 06/04/19 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Καλάμου Σάββατο 06/04/19 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
12. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κρυονερίου Σάββατο 06/04/19 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
13. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ραφήνας Σάββατο 06/04/19 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
14. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Άνοιξης Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
15. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αυλώνα Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
16. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 06/04/19 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
17. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 06/04/19 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Διονύσου Σάββατο 06/04/19 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βούλας Σάββατο 06/04/19 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
20. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Γέρακα Σάββατο 06/04/19 16:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 06/04/19 16:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
22. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Σάββατο 06/04/19 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
23. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ανθούσας Σάββατο 06/04/19 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
24. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αφιδνών Σάββατο 06/04/19 16:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(17η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 07/04/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
26. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 07/04/19 12:00 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
27. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Κυριακή 07/04/19 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
28. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 07/04/19 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(17η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 07/04/19 00:00
30. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διώνης Κυριακή 07/04/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
31. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 07/04/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
32. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γέρακα Κυριακή 07/04/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(17η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 07/04/19 00:00
34. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ BATISTA Κυριακή 07/04/19 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
35. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νικολακάκη Κυριακή 07/04/19 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
36. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Κυριακή 07/04/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(17η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γραμματικού Κυριακή 07/04/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
38. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 07/04/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
39. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 07/04/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
40. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αυλώνα Κυριακή 07/04/19 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 07/04/19 00:00
42. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Βάρης Κυριακή 07/04/19 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 07/04/19 00:00
44. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 07/04/19 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βούλας Κυριακή 07/04/19 10:00 , ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
46. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 07/04/19 12:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
47. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Τετάρτη 10/04/19 16:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 07/04/19 00:00
49. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Κερατέας Κυριακή 07/04/19 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Άννας Σάββατο 06/04/19 12:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.
51. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 06/04/19 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Διώνης Σάββατο 06/04/19 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
53. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 06/04/19 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 06/04/19 12:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
55. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 06/04/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 06/04/19 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
57. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Βούλας Σάββατο 06/04/19 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
ΚΥΠΕΛΛΟ Κ16 Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ανθούσας Κυριακή 07/04/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΚΛΗΡΩΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (05/4/2019)
Ύστερα από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ένωσης κληρώθηκαν τα παρακάτω ζευγάρια:

Γ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟ Κ16 Κυριακή 14/04/2019

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ ΑΧΑΡΝΩΝ
ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ‘Η ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΩΡΩΠΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ
Σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος στην κανονική διάρκεια του αγώνα ακολουθεί παράταση και πέναλντι.

Γ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟ Κ14 Σάββατο 13/04/2019

ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
Σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος στην κανονική διάρκεια του αγώνα ακολουθούν πέναλντι.

Εφιστούμε την προσοχή σε όλες τις ομάδες να ελέγχουν από την επόμενη εβδομάδα το πρόγραμμα για τυχόν ορισμούς αγώνων στα γήπεδα τους λόγω ουδέτερων εδρών-γηπέδων.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗ ΑΠΟΥΣΙΩΝ
Ενημερώνουμε τους ενδιαφερόμενους ότι μπορούν να παραλαμβάνουν από τα γραφεία της

Ένωσης τα έγγραφα για την δικαιολόγηση των απουσιών της τελευταίας αγωνιστικής των προεθνικών ομάδων

που έγινε στις 13/02/2019.

Σχετικά Άρθρα