Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 20-21/4 στην ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 20-21/4 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 20/04/19 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
3. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/04/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 20/04/19 17:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 20/04/19 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
6. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 20/04/19 17:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 20/04/19 17:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 20/04/19 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 21/04/19 17:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
Β Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
11. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 21/04/19 17:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
12. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 21/04/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
13. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλάμου Κυριακή 21/04/19 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
14. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κρυονερίου Κυριακή 21/04/19 17:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
15. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
16. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Άνοιξης Κυριακή 21/04/19 17:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
17. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
Γ Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
19. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αφιδνών Κυριακή 21/04/19 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
20. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Διονύσου Κυριακή 21/04/19 17:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Βούλας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
22. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γέρακα Κυριακή 21/04/19 17:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
24. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Σταμάτας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ 18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 20/04/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
Γ ΦΑΣΗ Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 21/04/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
27. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Κυριακή 21/04/19 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 21/04/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
29. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Κυριακή 21/04/19 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
30. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βάρης Τρίτη 23/04/19 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 21/04/19 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
32. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Άννας Κυριακή 21/04/19 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
33. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Τρίτη 23/04/19 17:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Βούλας Κυριακή 21/04/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
35. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Τετάρτη 24/04/19 15:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κερατέας Τετάρτη 24/04/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 20/04/19 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
38. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 20/04/19 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 20/04/19 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
40. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Διώνης Τετάρτη 24/04/19 17:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 20/04/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
42. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 20/04/19 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βούλας Σάββατο 20/04/19 09:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
44. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 21/04/19 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (19/4/2019 09:02)
Ανακοινώνεται ότι το Σάββατο 20/4/2019 , οι αγώνες

ΓΣ ΜΑΡΚΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ και

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

θα αρχίσουν στις 17.00 ακριβώς.

Οι παρατηρητές των παραπάνω αγώνων θα είναι οι υπεύθυνοι για τον συντονισμό αυτό και θα ενημερώσουν τους διαιτητές για ταυτόχρονη έναρξη τόσο του πρώτου όσο και του δευτέρου ημιχρόνου

Και στους δυο αγώνες θα υπάρχει παρουσία μελών του Διοικητικού Συμβουλίου.

Σχετικά Άρθρα