Διαιτητές Κ’ παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 8-9/12 στην ΕΠΣΑΝΑ, Κλήση στη Μικτή Κ14 για 11/12, κάρτα Υγείας, βράβευση επιτυχόντων ΑΕΙ

Διαιτητές Κ’ παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 8-9/12 στην ΕΠΣΑΝΑ, Κλήση στη Μικτή Κ14 για 11/12, κάρτα Υγείας, βράβευση επιτυχόντων ΑΕΙ

Α Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΜΑΡΚΟ Καλυβίων Σάββατο 08/12/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 08/12/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Γραμματικού Σάββατο 08/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
4. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Ραφήνας Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Σταμάτας Κυριακή 09/12/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
6. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βούλας Κυριακή 09/12/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
7. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 09/12/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 09/12/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Β Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Σάββατο 08/12/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βάρης Σάββατο 08/12/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 08/12/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 09/12/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γέρακα Κυριακή 09/12/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
14. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 09/12/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
15. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέας Μάκρης Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
16. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 09/12/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 08/12/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 09/12/18 15:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
19. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γραμματικού Κυριακή 09/12/18 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 09/12/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
22. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Σάββατο 08/12/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
25. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 08/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
26. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 08/12/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 08/12/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
28. ΜΑΡΚΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 08/12/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
29. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 08/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 08/12/18 10:00 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
31. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 08/12/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
32. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 08/12/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 08/12/18 00:00
34. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 08/12/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
35. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 08/12/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΟΥΡΜΠΑ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ..
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 09/12/18 00:00
37. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Κυριακή 09/12/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
38. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Κυριακή 09/12/18 10:00 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
39. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 09/12/18 13:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 09/12/18 00:00
41. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών Κυριακή 09/12/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
42. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 09/12/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
43. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 09/12/18 10:30 ΚΑΡΡΑΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Κυριακή 09/12/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
45. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Αγίας Μαρίνας Κυριακή 09/12/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
46. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Διονύσου Κυριακή 09/12/18 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
47. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ραφήνας Κυριακή 09/12/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 09/12/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
49. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 09/12/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
50. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 09/12/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
51. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 09/12/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κερατέας Σάββατο 08/12/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
53. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 08/12/18 12:30 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
54. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 08/12/18 12:30 ΚΙΝΑΣ Θ.
55. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 08/12/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 08/12/18 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
57. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 08/12/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
58. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ραφήνας Σάββατο 08/12/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.
59. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 08/12/18 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 08/12/18 00:00
61. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Άνοιξης Σάββατο 08/12/18 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
62. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 08/12/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
63. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διώνης Σάββατο 08/12/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 08/12/18 10:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
65. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 08/12/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
66. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 08/12/18 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
67. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 08/12/18 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
68. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 08/12/18 12:30 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 09/12/18 12:00 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
70. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
71. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 09/12/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
72. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Κυριακή 09/12/18 12:00 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κουβαρά Κυριακή 09/12/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
74. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Μαρκόπουλου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
75. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 09/12/18 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
76. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Κυριακή 09/12/18 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 09/12/18 00:00
78. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 09/12/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
79. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Διονύσου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
80. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 09/12/18 13:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 09/12/18 00:00
82. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 09/12/18 12:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
83. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Κυριακή 09/12/18 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
84. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέων Παλατίων Κυριακή 09/12/18 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
86. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καλάμου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.
87. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ BATISTA Κυριακή 09/12/18 12:00 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
88. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Κυριακή 09/12/18 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
90. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Συκαμίνου Κυριακή 09/12/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κερατέας Σάββατο 08/12/18 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
92. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ SUPER GOAL Κυριακή 09/12/18 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Νέας Μάκρης Σάββατο 08/12/18 13:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
94. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 09/12/18 00:00

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΩΝ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Σας ενημερώνουμε ότι από το καινούριο έτος οι ώρες έναρξης των αγώνων Σαββάτου Κ18 θα είναι 09:30 από 10:00 που ίσχυε έως τώρα και των αγώνων Κυριακής Κ16 είναι 09:30 από 10:00 που ίσχυε έως τώρα. Οι υπόλοιποι αγώνες θα διεξάγονται κανονικά στις ώρες που ορίζονται έως τώρα.

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Οι αγώνες υποδομών που έχουν αναβληθεί θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο 22-23 Δεκεμβρίου.

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ14 (γενν.2005)
Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή την Τρίτη 11 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 15:30 στο δημοτικό στάδιο Παιανίας οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Κ14, για προπόνηση ενόψει της 3ης Αγωνιστικής του πρωταθλήματος προεθνικών Ομάδων ΕΠΟ, με λευκή αθλητική περιβολή μαζί ΜΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥΣ :

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

Κ.Α. ΒΑΡΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΥΛΟΣ

ΘΗΣΕΑΣ Ν. Μ

ΓΟΝΑΤΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΕ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ

ΑΣΗΜΑΚΗΣ

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛ ΝΕΡΩΝ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΚΙΑΖΟΛΛΙ

ΓΙΩΡΓΟ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΚΟΤΣΙΑΝΙΔΗΣ

ΣΤΑΘΗΣ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΚΟΥΣΤΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΚΩΤΣΑΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ

ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ

ΜΟΙΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

ΜΠΑΛΩΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΩΡΩΠΟΣ

ΝΤΟΛΛΑΝΙ

ΙΟΥΛΙΟΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ

ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΠΕΠΟΝΑΣ

ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΕΤΡΕΝΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΡΑΦΑΗΛ

ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ

ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

ΣΟΥΛΑΚΕΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΤΟΜΠΡΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

ΦΙΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ
Υπενθυμίζουμε στα σωματεία όπως μεριμνήσουν για την έκδοση κάρτα υγείας των αθλητών τους. Η καταληκτική ημερομηνία της προθεσμίας είναι 31/12/18 όπως έχει οριστεί από την ΕΠΟ.

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΑΕΙ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΕΙ

Παρακαλούνται τα σωματεία όπως μας αποστείλουν γραπτώς τα ονοματεπώνυμα των ποδοσφαιριστών που έχουν επιτύχει σε Ανώτατα Εκπαιδευτικά ιδρύματα και συμμετείχαν κατά την περίοδο 2017-2018 σε αγώνες των σωματείων τους βάσει φύλλων αγώνων τα οποία θα ελεγχθούν από την Ένωση, προκειμένου να βραβευτούν στην ετήσια εκδήλωση κοπής της πίτας η οποία θα πραγματοποιηθεί μέσα στο τελευταίο δεκαήμερο του Ιανουαρίου.

Σχετικά Άρθρα