Ανέβηκαν ΑΕ Περιστερίου, Κηπούπολη, Αρμενική-Τα αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ στα ματς του Σαββατοκύριακου 18-19/5

Ανέβηκαν ΑΕ Περιστερίου, Κηπούπολη, Αρμενική-Τα αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ στα ματς του Σαββατοκύριακου 18-19/5

Α Κατηγορία κατάταξη (θέσεις 27-28 γεν.κατάταξης)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/05/19 16:45 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 19/05/19 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/05/19 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-3
Γ΄Κατηγορία 1ος Ομιλος αγώνας 3ης θέσης
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/05/19 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-1
Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος αγώνας 3ης θέσης
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 19/05/19 17:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 4-1
K18 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/05/19 18:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-1
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΡΟΥΦ Κυριακή 19/05/19 19:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
K16 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/05/19 18:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-0 (πεν: 4-3)
9. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/05/19 18:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 4-2
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/05/19 10:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 9-0
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/05/19 12:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 1-1
12. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/05/19 13:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-1
13. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/05/19 13:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
14. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/05/19 14:30 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 0-2
15. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/05/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-3
16. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 19/05/19 20:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/05/19 09:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-5
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/05/19 12:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-1
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/05/19 14:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. Αναβλήθηκε
20. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/05/19 19:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 4-0
21. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/05/19 10:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-5
22. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/05/19 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-1
23. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/05/19 17:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-1
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 18/05/19 09:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 4-1
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/05/19 10:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-0
26. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/05/19 11:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-1
27. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/05/19 12:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-0
28. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 19/05/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-1
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 19/05/19 15:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-1
30. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/05/19 18:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΡΟΥΦ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/05/19 10:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/05/19 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-3
33. ΙΑΣΩΝ 2 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/05/19 13:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
34. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/05/19 16:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-2
35. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/05/19 18:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-4
36. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/05/19 18:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-4
37. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/05/19 18:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/05/19 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-3
39. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/05/19 10:30 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 2-3
40. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/05/19 13:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 3-0
41. ΙΑΣΩΝ 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/05/19 15:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
42. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/05/19 18:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-2
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 18/05/19 09:30 ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-1
44. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/05/19 13:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
45. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/05/19 19:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-1
46. ΡΟΥΦ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/05/19 10:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-4
47. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 19/05/19 13:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-1
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 18/05/19 10:30 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 0-1
49. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/05/19 12:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-1
50. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/05/19 13:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-2
51. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/05/19 14:30 Αναβλήθηκε
52. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/05/19 10:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-5
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 18/05/19 11:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 1-2
54. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/05/19 11:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 4-0
55. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/05/19 12:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-6
56. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 19/05/19 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 5-1
57. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 19/05/19 13:15 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-1
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΙΑΣΩΝ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/05/19 10:00 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 2-1
59. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/05/19 10:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 2-2
60. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/05/19 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-0
61. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/05/19 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-3
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΡΟΥΦ 2 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/05/19 11:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 4-0
63. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/05/19 16:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 1-5
64. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/05/19 17:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-4
65. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/05/19 11:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-0
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 18/05/19 10:30 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-4
67. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/05/19 11:00 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-1
68. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/05/19 14:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 0-2
69. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/05/19 10:45 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 3-0
70. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΟΨ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Κυριακή 19/05/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 8-0
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/05/19 10:30 ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-2
72. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/05/19 12:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 0-1
73. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/05/19 14:15 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-4
74. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 19/05/19 11:45 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 4-1
75. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 19/05/19 17:00 Αναβλήθηκε
Κ10-1ος Όμιλος
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 19/05/19 10:00 ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
77. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ALMA Κυριακή 19/05/19 10:00 ΛΩΝΗ Ε. 8-0
78. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 19/05/19 11:00 ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
79. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 19/05/19 13:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 10-1
Κ10-2ος Όμιλος
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/05/19 10:30 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 6-1
81. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/05/19 11:30 ΘΩΜΑΣ Π. 2-4
82. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/05/19 13:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 2-5
83. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 18/05/19 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 2-2
Κ10-3ος Όμιλος
(16η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 18/05/19 10:30 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 4-7
85. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 18/05/19 10:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-1
86. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 18/05/19 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 4-0
87. ΠΟΨ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5 Κυριακή 19/05/19 09:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 7-4
88. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 19/05/19 13:30 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 6-2

Σχετικά Άρθρα