ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και στις τρείς κατηγορίες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 21/01/23 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 21/01/23 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 21/01/23 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ .)

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 22/01/23 11:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 22/01/23 14:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ)

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 22/01/23 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 22/01/23 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ .)

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 21/01/23 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 22/01/23 13:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΟΛΑΚΟΥ .)

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 22/01/23 13:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ .)

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 22/01/23 15:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 22/01/23 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ Κυριακή 22/01/23 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 22/01/23 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 21/01/23 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ)

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ Σάββατο 21/01/23 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 21/01/23 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 21/01/23 18:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ Κυριακή 22/01/23 11:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 22/01/23 13:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 21/01/23 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ Σάββατο 21/01/23 18:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 22/01/23 10:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 22/01/23 12:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΑΛΛΑΣ .)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΟΣ ΓΟΔΑΣ Κυριακή 22/01/23 13:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

Γ Κατηγορία(11η αγωνιστική)

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Β ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 21/01/23 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)

ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 21/01/23 16:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 21/01/23 18:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΑΛΛΑΣ .)

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 22/01/23 10:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ )

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 22/01/23 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 22/01/23 16:00
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

Σχετικά Άρθρα