-

Οι αγώνες κυπέλλου του τριημέρου (28-29-30-11)

27-11-17 17:11

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές στο Κύπελλο Ελλάδας, της 3η αγωνιστικής 28-29-30 Νοεμβρίου.

 

Τρίτη (28/11)

 

15:00 Σπάρτη - Ατρόμητος

Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)

4ος: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)

15:00 ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Απτόσογλου (Αθηνών)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

17:15 Πανσερραϊκός - Ξάνθη

Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)

Βοηθοί: Χουσκόγλου (Θράκης), Καραβασίλης (Καβάλας)

4ος: Μαλουτας (Ημαθίας)

17:15 Απόλλων Λάρισας - Λαμία

Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας)

4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)

19:30 Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Σάββας (Σερρών)

4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)

 

 

 

Τετάρτη (29/11)

 

 

15:00 Αιγινιακός - ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)

Βοηθοί: Καρακώστας (Λάρισας), Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)

17:15 Τρίκαλα - Κέρκυρα

Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου)

4ος: Τάσης (Ηπείρου)

17:15 ΑΟΧ-Κισσαμικός - Ολυμπιακός

Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Αιναλης (Μακεδονίας)

4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

19:30 Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τσικάλων)

Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Τσιότσιος (Μακεδονίας)

4ος: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

19:30 Παναχαϊκή - Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)

4ος: Αδαμόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

 

 

Πέμπτη (30/11)

 

 

15:00 Εργοτέλης - Παναιτωλικός

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Σινιοράκης (Χανίων)

4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

17:15 Παναιγιάλειος - Πανιώνιος

Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Φραγκούλης (Πρέβεζας)

4ος: Κολυτας (Κέρκυρας)

17:15 Απόλλων Καλαμαριάς - Λεβαδειακός

Διαιτητής: Φωτιας (Πέλλας)

Βοηθοί: Κωτούλας (Κιλκίς), Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

19:30 Καλλιθέα - ΑΕΚ

Διαιτητής: Γκαμάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Σίπκας (Σάμου)

4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)

                                                                                                                        info@topiko24.gr