-

Εγινε η κλήρωση της φουτμπόλ λιγκ

06-10-17 00:10

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της φουτμπόλ λίγκ η κλήρωση του πρωταθλήματος. Το πρωτάθλημα ξεκινά στις 22 Οκτωβρίου. Αναλυτικά:

 

 

1η αγωνιστική (22/10) & 18η (18/2)

Χανιά-Κισσαμικός - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Εργοτέλης - Καλλιθεα

Αχαρναϊκός - Απόλλων Λάρισας

Παναχαϊκή - Τρίκαλα

Βέροια - Απόλλων Καλαμαριάς

Άρης - Αιγινιακός

Σπάρτη - Παναιγιάλειος

Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας

Πανσερραϊκός - ΟΦΗ

2η αγωνιστική (29/10) & 19η (25/2)

Εργοτέλης - Χανιά-Κισσαμικός

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Αχαρναϊκός

Καλλιθέα - Παναχαϊκή

Απόλλων Λάρισας - Βέροια

Τρίκαλα - Αρης

Απόλλων Καλαμαριάς - Σπάρτη

Αιγινιακός - Δόξα Δράμας

Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός

Αναγέννηση Καρδίτσας - ΟΦΗ

3η αγωνιστική (5/11) & 20η αγωνιστική (4/3)

Χανιά-Κισσαμικός - Αχαρναϊκός

Παναχαϊκή - Εργοτέλης

Άρης - Καλλιθέα

Βέροια - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Άρης - Καλλιθέα

Σπάρτη - Απόλλων Λάρισας

Δόξα Δράμας - Τρίκαλα

Πανσερραϊκός - Απόλλων Καλαμαριάς

ΟΦΗ - Αιγινιακός

Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος

4η αγωνιστική (12/11) & 21η αγωνιστική (7/3)

Παναχαϊκή - Χανιά-Κισσαμικός

Αχαρναϊκός - Βέροια

Εργοτέλης - Άρης

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Σπάρτη

Καλλιθέα - Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας - Πανσερραϊκός

Τρίκαλα - ΟΦΗ

Απόλλων Καλαμαριάς - Αναγέννηση Καρδίτσας

Αιγινιακός - Παναιγιάλειος

5η αγωνιστική (19/11) & 22η αγωνιστική (11/3)

Χανιά-Κισσαμικός - Βέροια

Άρης - Παναχαϊκή

Σπάρτη - Αχαρναϊκός

Δόξα Δράμας - Εργοτέλης

Πανσερραϊκός - Α.Ε. Καραϊσκάκης

ΟΦΗ - Καλλιθέα

Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας

Παναιγιάλειος - Τρίκαλα

Αιγινιακός - Απόλλων Καλαμαριάς

6η αγωνιστική (26/11) & 23η αγωνιστική (18/3)

Άρης - Χανιά-Κισσαμικός

Βέροια - Σπάρτη

Παναχαϊκή - Δόξα Δράμας

Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός

Εργοτέλης - ΟΦΗ

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Αναγέννηση Καρδίτσας

Καλλιθέα - Παναιγιάλειος

Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός

Τρίκαλα - Απόλλων Καλαμαριάς

7η αγωνιστική (3/12) & 24η αγωνιστική (24/3)

Χανιά-Κισσαμικός - Σπάρτη

Δόξα Δράμας - Άρης

Πανσερραϊκός - Βέροια

ΟΦΗ - Παναχαϊκή

Αναγέννηση Καρδίτσας - Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος - Εργοτέλης

Αιγινιακός - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Απόλλων Καλαμαριάς - Καλλιθέα

Τρίκαλα - Απόλλων Λάρισας

8η αγωνιστική (10/12) & 25η αγωνιστική (1/4)

Δόξα Δράμας - Χανιά-Κισσαμικός

Σπάρτη - Πανσερραϊκός

Άρης - ΟΦΗ

Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας

Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός - Αιγινιακός

Εργοτέλης - Απόλλων Καλαμαριάς

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Τρίκαλα

Καλλιθέα - Απόλλων Λάρισας

9η αγωνιστική (17/12) & 26η αγωνιστική (4/4)

Χανιά - Κισσαμικός - Πανσερραϊκός

ΟΦΗ - Δόξα Δράμας

Αναγέννηση Καρδίτσας - Σπάρτη

Παναιγιάλειος - Άρης

Αιγινιακός - Βέροια

Απόλλων Καλαμαριάς - Παναχαϊκή

Τρίκαλα - Αχαρναϊκός

Απόλλων Λάρισας - Εργοτέλης

Καλλιθέα - Α.Ε. Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική (20/12) & 27η αγωνιστική (15/4)

ΟΦΗ - Χανιά-Κισσαμικός

Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας

Δόξα Δράμας - Παναιγιάλειος

Σπάρτη - Αιγινιακός

Άρης - Απόλλων Καλαμαριάς

Βέροια - Τρίκαλα

Παναχαϊκή - Απόλλων Λάρισας

Αχαρναϊκός - Καλλιθέα

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Εργοτέλης

11η αγωνιστική (7/1) - 28η αγωνιστική (22/4)

Χανιά-Κισσαμικός - Αναγέννηση Καρδίτσας

Παναιγιάλειος - ΟΦΗ

Αιγινιακός - Πανσερραϊκός

Απόλλων Καλαμαριάς - Δόξα Δράμας

Τρίκαλα - Σπάρτη

Απόλλων Λάρισας - Άρης

Καλλιθέα - Βέροια

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Παναχαϊκή

Εργοτέλης - Αχαρναϊκός

12η αγωνιστική (14/1) & 29η αγωνιστική (25/4)

Παναιγιάλειος - Χανιά-Κισσαμικός

Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός

ΟΦΗ - Απόλλων Καλαμαριάς

Πανσερραϊκός - Τρίκαλα

Δόξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας

Σπάρτη - Καλλιθέα

Άρης - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Βέροια - Εργοτέλης

Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή

13η αγωνιστική (21/1) & 30η αγωνιστική (29/4)

Χανιά-Κισσαμικός - Αιγινιακός

Απόλλων Καλαμαριάς - Παναιγιάλειος

Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας

Απόλλων Λάρισας - ΟΦΗ

Καλλιθέα - Πανσερραϊκός

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Δόξα Δράμας

Εργοτέλης - Σπάρτη

Αχαρναϊκός - Άρης

Παναχαϊκή - Βεροια

14η αγωνιστική (28/1) & 31η αγωνιστική (6/5)

Απόλλων Καλαμαριάς - Χανιά-Κισσαμικός

Αιγινιακός -Τρίκαλα

Παναιγιάλειος - Απόλλων Λάρισας

Αναγέννηση Καρδίτσας - Καλλιθέα

ΟΦΗ - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Πανσερραϊκός - Εργοτέλης

Δόξα Δράμας - Αχαρναϊκός

Σπάρτη - Παναχαϊκή

Βέροια - Άρης

15η αγωνιστική (31/1) & 32η αγωνιστική (13/5)

Χανιά-Κισσαμικός - Τρίκαλα

Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Καλαμαριάς

Καλλιθέα - Αιγινιακός

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Παναιγιάλειος

Εργοτέλης - Αναγέννηση Καρδίτσας

Αχαρναϊκός - ΟΦΗ

Παναχαϊκή - Πανσερραϊκός

Βέροια - Δόξα Δράμας

Άρης - Σπάρτη

16η αγωνιστική (4/2) & 33η αγωνιστική (20/5)

Απόλλων Λάρισας - Χανιά-Κισσαμικός

Τρίκαλα - Καλλιθέα

Απόλλων Καλαμαριάς - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Αιγινιακός - Εργοτέλης

Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός

Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναχαϊκή

ΟΦΗ - Βέροια

Πανσερραϊκός - Άρης

Σπάρτη - Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική (11/2) & 34η αγωνιστική (27/5)

Χανιά-Κισσαμικός - Καλλιθέα

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Απόλλων Λάρισας

Εργοτέλης - Τρίκαλα

Αχαρναϊκός - Απόλλων Καλαμαριάς

Παναχαϊκή - Αιγινιακός

Βέροια - Παναιγιάλειος

Άρης - Αναγέννηση Καρδίτσας

Σπάρτη - ΟΦΗ

Δόξα Δράμας - Πανσερραϊκός

                                                                                                                        info@topiko24.gr