-

Οι αγώνες σήμερα στην Ανατολική Αττική στην Α΄Β' Γ'κατηγορία

03-12-17 09:12
Α Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
        
1. ΜΑΡΚΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ    ΧΘΕΣ         3-0
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ    ΧΘΕΣ         2-2
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ    ΧΘΕΣ         1-2
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 03/12/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
8. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βάρης Κυριακή 03/12/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
Β Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
        
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ    ΧΘΕΣ         1-0
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ    ΧΘΕΣ         1-0
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αναβύσσου Κυριακή 03/12/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 03/12/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/12/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
14. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γέρακα Κυριακή 03/12/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
16. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Κυριακή 03/12/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
        
17. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ    ΧΘΕΣ         0-2
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ    ΧΘΕΣ         0-4
19. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Ανθούσας Κυριακή 03/12/17 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γραμματικού Κυριακή 03/12/17 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Κυριακή 03/12/17 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
23. ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αυλώνα Κυριακή 03/12/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

                                                                                                                        info@topiko24.gr