-

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα στην Α΄και Β' κατηγορία στην Ανατολική Αττική

08-10-17 19:10
Α Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
        
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 07/10/17 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
0-2
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΡΚΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 07/10/17 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-0
4. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΝΟΙΞΗ Ανθούσας Σάββατο 07/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-3
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 08/10/17 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-2
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 08/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
0-0
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κερατέας Κυριακή 08/10/17 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-0
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 08/10/17 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
1-2
Β Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
        
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 07/10/17 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-0
10. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 07/10/17 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
0-0
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 07/10/17 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
4-2
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
0-2
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αναβύσσου Κυριακή 08/10/17 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-1
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 08/10/17 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
1-1
15. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 08/10/17 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-4
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 08/10/17 16:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
1-0
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
        
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 07/10/17 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
1-8
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κουβαρά Σάββατο 07/10/17 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
0-3
19. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Σάββατο 07/10/17 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-3
20. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Νέας Μάκρης Σάββατο 07/10/17 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 08/10/17 16:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
3-2
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 08/10/17 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
4-0
23. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γέρακα Κυριακή 08/10/17 16:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
2-1

                                                                                                                        info@topiko24.gr