-

Η κλήρωση του κυπέλλου πρωταθλήματος στην Ανατολική Αττική στην Α΄Β΄Γ’ κατηγορία

09-09-17 18:09

Στο ξενοδοχείο   PLAZA RESORT στην Παλαιά Φώκαια πραγματοποιήθηκε η κλήρωση και ο αγιασμός του πρωταθλήματος στην Ανατολική Αττική στην Α’ Β’ Γ ‘κατηγορία.

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ Α’ ΦΑΣΗ 13/9

         ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ

 

Αμφιάραος-Αχιλλέας Κ.Α

Συκάμινο-Παλλευρεωτικός

Καπανδρίτι-Πρωτέας Π.Φ

Κουβαράς-Αήττητος Σ

Πανσταυριακός-Αρης Βούλας

Σταμάτα-Αστέρας Κυανούς Βάρης

Διόνυσος-Κεραυνός Κερατέας

Θησέας Ν.Μ-Γλυκά Νερά

Μ.Α Πολυδένδρι-Σαρωνικός Αναβύσσου

Νίκης Δροσιάς-Καλύβια

 

 

 

20/9

Αρτεμις-Ανοιξη

Νικητές Ανθούσας-Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου

Βουλιαγμένη-Τριγλία Ραφήνας

Αφιδναικός-Μάχη Μαραθώνα

Αετός Πικερμίου-Γ. Παθιακάκης

ΑΠΟ Νικολακάκης-Θύελλα Ραφήνας

Νικηφόρος-Εθνικός Νέας Μάκρης

 

 

Α’ Κατηγορία

1η αγωνιστική 16η

Λαυρεωτική-ΑΠΟ Νικολακάκης

Γλυκά Νερά-Θησέας Ν. Μάκρης

Παλληνιακός-Κεραυνός Κερατέας

Μαρκό-ΑΟ Κορωπίου

Αστέρας Βάρης-Άρης Βούλας

Μάχη Μαραθώνα-Άνοιξη

ΠΑΟ Καλυβίων-Γιάννης Παθιακάκης

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΟ Ατλαντίς

2η αγωνιστική 17η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Λαυρεωτική

ΑΠΟ Νικολακάκης-Γλυκά Νερά

Θησέας Ν. Μάκρης-Παλληνιακός

Κεραυνός Κερατέας-Μαρκό

ΑΟ Κορωπίου-Αστέρας Βάρης

Άρης Βούλας-Μάχη Μαραθώνα

Άνοιξη-ΠΑΟ Καλυβίων

ΑΟ Ατλαντίς-Γιάννης Παθιακάκης

3η αγωνιστική 18η

Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Παλληνιακός-ΑΠΟ Νικολακάκης

Μαρκό-Θησέας Ν. Μάκρης

Αστέρας Βάρης-Κεραυνός Κερατέας

Μάχη Μαραθώνα-ΑΟ Κορωπίου

ΠΑΟ Καλυβίων-Άρης Βούλας

Γιάννης Παθιακάκης-Άνοιξη

Λαυρεωτική-ΑΟ Ατλαντίς

4η αγωνιστική 19η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Παλληνιακός

Λαυρεωτική-Γλυκά Νερά

ΑΠΟ Νικολακάκης-Μαρκό

Θησέας Ν. Μάκρης-Αστέρας Βάρης

Κεραυνός Κερατέας-Μάχη Μαραθώνα

ΑΟ Κορωπίου-ΠΑΟ Καλυβίων

Άρης Βούλας-Γιάννης Παθιακάκης

ΑΟ Ατλαντίς-Άνοιξη

5η αγωνιστική 20ή

Μαρκό-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Παλληνιακός-Λαυρεωτική

Αστέρας Βάρης-ΑΠΟ Νικολακάκης

Μάχη Μαραθώνα-Θησέας Ν. Μάκρης

ΠΑΟ Καλυβίων-Κεραυνός Κερατέας

Γιάννης Παθιακάκης-ΑΟ Κορωπίου

Άνοιξη-Άρης Βούλας

Γλυκά Νερά-ΑΟ Ατλαντίς

6η αγωνιστική 21η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Αστέρας Βάρης

Λαυρεωτική-Μαρκό

Γλυκά Νερά-Παλληνιακός

ΑΠΟ Νικολακάκης-Μάχη Μαραθώνα

Θησέας Ν. Μάκρης-ΠΑΟ Καλυβίων

Κεραυνός Κερατέας-Γιάννης Παθιακάκης

ΑΟ Κορωπίου-Άνοιξη

ΑΟ Ατλαντίς-Άρης Βούλας

7η αγωνιστική 22η

Μάχη Μαραθώνα-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Αστέρας Βάρης-Λαυρεωτική

Μαρκό-Γλυκά Νερά

ΠΑΟ Καλυβίων-ΑΠΟ Νικολακάκης

Γιάννης Παθιακάκης-Θησέας Ν. Μάκρης

Άνοιξη-Κεραυνός Κερατέας

Άρης Βούλας-ΑΟ Κορωπίου

Παλληνιακός-ΑΟ Ατλαντίς

8η αγωνιστική 23η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΠΑΟ Καλυβίων

Λαυρεωτική-Μάχη Μαραθώνα

Γλυκά Νερά-Αστέρας Βάρης

Παλληνιακός-Μαρκό

ΑΠΟ Νικολακάκης-Γιάννης Παθιακάκης

Θησέας Ν. Μάκρης-Άνοιξη

Κεραυνός Κερατέας-Άρης Βούλας

ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Κορωπίου

9η αγωνιστική 24η

Γιάννης Παθιακάκης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

ΠΑΟ Καλυβίων-Λαυρεωτική

Μάχη Μαραθώνα-Γλυκά Νερά

Αστέρας Βάρης-Παλληνιακός

Άνοιξη-ΑΠΟ Νικολακάκης

Άρης Βούλας-Θησέας Ν. Μάκρης

ΑΟ Κορωπίου-Κεραυνός Κερατέας

Μαρκό-ΑΟ Ατλαντίς

10η αγωνιστική 25η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Άνοιξη

Λαυρεωτική-Γιάννης Παθιακάκης

Γλυκά Νερά-ΠΑΟ Καλυβίων

Παλληνιακός-Μάχη Μαραθώνα

Μαρκό-Αστέρας Βάρης

ΑΠΟ Νικολακάκης-Άρης Βούλας

Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Κορωπίου

ΑΟ Ατλαντίς-Κεραυνός Κερατέας

11η αγωνιστική 26η

Άρης Βούλας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Άνοιξη-Λαυρεωτική

Γιάννης Παθιακάκης-Γλυκά Νερά

ΠΑΟ Καλυβίων-Παλληνιακός

Μάχη Μαραθώνα-Μαρκό

ΑΟ Κορωπίου-ΑΠΟ Νικολακάκης

Κεραυνός Κερατέας-Θησέας Ν. Μάκρης

Αστέρας Βάρης-ΑΟ Ατλαντίς

12η αγωνιστική 27η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΟ Κορωπίου

Λαυρεωτική-Άρης Βούλας

Γλυκά Νερά-Άνοιξη

Παλληνιακός-Γιάννης Παθιακάκης

Μαρκό-ΠΑΟ Καλυβίων

Αστέρας Βάρης-Μάχη Μαραθώνα

ΑΠΟ Νικολακάκης-Κεραυνός Κερατέας

ΑΟ Ατλαντίς-Θησέας Ν. Μάκρης

13η αγωνιστική 28η

Κεραυνός Κερατέας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

ΑΟ Κορωπίου-Λαυρεωτική

Άρης Βούλας-Γλυκά Νερά

Άνοιξη-Παλληνιακός

Γιάννης Παθιακάκης-Μαρκό

ΠΑΟ Καλυβίων-Αστέρας Βάρης

Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΠΟ Νικολακάκης

Μάχη Μαραθώνα-ΑΟ Ατλαντίς

14η αγωνιστική 29η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Θησέας Ν. Μάκρης

Λαυρεωτική-Κεραυνός Κερατέας

Γλυκά Νερά-ΑΟ Κορωπίου

Παλληνιακός-Άρης Βούλας

Μαρκό-Άνοιξη

Αστέρας Βάρης-Γιάννης Παθιακάκης

Μάχη Μαραθώνα-ΠΑΟ Καλυβίων

ΑΟ Ατλαντίς-ΑΠΟ Νικολακάκης

15η αγωνιστική 30ή

ΑΠΟ Νικολακάκης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.

Θησέας Ν. Μάκρης-Λαυρεωτική

Κεραυνός Κερατέας-Γλυκά Νερά

ΑΟ Κορωπίου-Παλληνιακός

Άρης Βούλας-Μαρκό

Άνοιξη-Αστέρας Βάρης

Γιάννης Παθιακάκης-Μάχη Μαραθώνα

ΠΑΟ Καλυβίων-ΑΟ Ατλαντίς

 

 

 

 

 

 

Β’ κατηγορία

1η αγωνιστική 16η

Ωρωπός-Δόξα Αγ. Άννας

Παμπαιανικός-Βουλιαγμένη

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-ΑΟ Σταμάτας

Γέρακας-Κρυονέρι

Άρτεμις-Αετός Πικερμίου

Νίκη Δροσιάς-Παλλαυρεωτικός

Μαύρος Αετός-Αφιδναϊκός

Σαρωνικός Αναβ.-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

2η αγωνιστική 17η

Σαρωνικός Αναβ.-Ωρωπός

Δόξα Αγ. Άννας-Παμπαιανικός

Βουλιαγμένη-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

ΑΟ Σταμάτας-Γέρακας

Κρυονέρι-Άρτεμις

Αετός Πικερμίου-Νίκη Δροσιάς

Παλλαυρεωτικός-Μαύρος Αετός

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αφιδναϊκός

3η αγωνιστική 18η

Παμπαιανικός-Σαρωνικός Αναβ.

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Δόξα Αγ. Άννας

Γέρακας-Βουλιαγμένη

Άρτεμις-ΑΟ Σταμάτας

Νίκη Δροσιάς-Κρυονέρι

Μαύρος Αετός-Αετός Πικερμίου

Αφιδναϊκός-Παλλαυρεωτικός

Ωρωπός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

4η αγωνιστική 19η

Σαρωνικός Αναβ.-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Ωρωπός-Παμπαιανικός

Δόξα Αγ. Άννας-Γέρακας

Βουλιαγμένη-Άρτεμις

ΑΟ Σταμάτας-Νίκη Δροσιάς

Κρυονέρι-Μαύρος Αετός

Αετός Πικερμίου-Αφιδναϊκός

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Παλλαυρεωτικός

5η αγωνιστική 20ή

Γέρακας-Σαρωνικός Αναβ.

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Ωρωπός

Άρτεμις-Δόξα Αγ. Άννας

Νίκη Δροσιάς-Βουλιαγμένη

Μαύρος Αετός-ΑΟ Σταμάτας

Αφιδναϊκός-Κρυονέρι

Παλλαυρεωτικός-Αετός Πικερμίου

Παμπαιανικός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

6η αγωνιστική 21η

Σαρωνικός Αναβ.-Άρτεμις

Ωρωπός-Γέρακας

Παμπαιανικός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Δόξα Αγ. Άννας-Νίκη Δροσιάς

Βουλιαγμένη-Μαύρος Αετός

ΑΟ Σταμάτας-Αφιδναϊκός

Κρυονέρι-Παλλαυρεωτικός

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αετός Πικερμίου

7η αγωνιστική 22η

Νίκη Δροσιάς-Σαρωνικός Αναβ.

Άρτεμις-Ωρωπός

Γέρακας-Παμπαιανικός

Μαύρος Αετός-Δόξα Αγ. Άννας

Αφιδναϊκός-Βουλιαγμένη

Παλλαυρεωτικός-ΑΟ Σταμάτας

Αετός Πικερμίου-Κρυονέρι

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

8η αγωνιστική 23η

Σαρωνικός Αναβ.-Μαύρος Αετός

Ωρωπός-Νίκη Δροσιάς

Παμπαιανικός-Άρτεμις

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Γέρακας

Δόξα Αγ. Άννας-Αφιδναϊκός

Βουλιαγμένη-Παλλαυρεωτικός

ΑΟ Σταμάτας-Αετός Πικερμίου

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Κρυονέρι

9η αγωνιστική 24η

Αφιδναϊκός-Σαρωνικός Αναβ.

Μαύρος Αετός-Ωρωπός

Νίκη Δροσιάς-Παμπαιανικός

Άρτεμις-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Παλλαυρεωτικός-Δόξα Αγ. Άννας

Αετός Πικερμίου-Βουλιαγμένη

Κρυονέρι-ΑΟ Σταμάτας

Γέρακας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

10η αγωνιστική 25η

Σαρωνικός Αναβ.-Παλλαυρεωτικός

Ωρωπός-Αφιδναϊκός

Παμπαιανικός-Μαύρος Αετός

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Νίκη Δροσιάς

Γέρακας-Άρτεμις

Δόξα Αγ. Άννας-Αετός Πικερμίου

Βουλιαγμένη-Κρυονέρι

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Σταμάτας

11η αγωνιστική 26η

Αετός Πικερμίου-Σαρωνικός Αναβ.

Παλλαυρεωτικός-Ωρωπός

Αφιδναϊκός-Παμπαιανικός

Μαύρος Αετός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Νίκη Δροσιάς-Γέρακας

Κρυονέρι-Δόξα Αγ. Άννας

ΑΟ Σταμάτας-Βουλιαγμένη

Άρτεμις-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

12η αγωνιστική 27η

Σαρωνικός Αναβ.-Κρυονέρι

Ωρωπός-Αετός Πικερμίου

Παμπαιανικός-Παλλαυρεωτικός

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Αφιδναϊκός

Γέρακας-Μαύρος Αετός

Άρτεμις-Νίκη Δροσιάς

Δόξα Αγ. Άννας-ΑΟ Σταμάτας

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Βουλιαγμένη

13η αγωνιστική 28η

ΑΟ Σταμάτας-Σαρωνικός Αναβ.

Κρυονέρι-Ωρωπός

Αετός Πικερμίου-Παμπαιανικός

Παλλαυρεωτικός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Αφιδναϊκός-Γέρακας

Μαύρος Αετός-Άρτεμις

Βουλιαγμένη-Δόξα Αγ. Άννας

Νίκη Δροσιάς-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

14η αγωνιστική 29η

Σαρωνικός Αναβ.-Βουλιαγμένη

Ωρωπός-ΑΟ Σταμάτας

Παμπαιανικός-Κρυονέρι

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Αετός Πικερμίου

Γέρακας-Παλλαυρεωτικός

Άρτεμις-Αφιδναϊκός

Νίκη Δροσιάς-Μαύρος Αετός

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Δόξα Αγ. Άννας

15η αγωνιστική 30ή

Δόξα Αγ. Άννας-Σαρωνικός Αναβ.

Βουλιαγμένη-Ωρωπός

ΑΟ Σταμάτας-Παμπαιανικός

Κρυονέρι-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Αετός Πικερμίου-Γέρακας

Παλλαυρεωτικός-Άρτεμις

Αφιδναϊκός-Νίκη Δροσιάς

Μαύρος Αετός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

 

 

 

 

 

Γ’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η αγωνιστική 14η

Αστέρας Γλ. Νερών-Πανσταυραϊκός

Αμφιάραος-Συκάμινο

Ολυμπιακός Λαυρίου-Διόνυσος

Νικητές Ανθούσας-Ραμνούς Γραμμ.

Φοίβος Βάρης-Κουβαράς

Καπανδρίτι-ΑΟ Αυλών

Εθνικός Ν. Μάκρης-Νικηφόρος

2η αγωνιστική 15η

Εθνικός Ν. Μάκρης–Αστέρας Γλ. Νερών

Πανσταυραϊκός-Αμφιάραος

Συκάμινο-Ολυμπιακός Λαυρίου

Διόνυσος-Νικητές Ανθούσας

Ραμνούς Γραμμ.-Φοίβος Βάρης

Κουβαράς-Καπανδρίτι

Νικηφόρος-ΑΟ Αυλών

3η αγωνιστική 16η

Αμφιάραος-Εθνικός Ν. Μάκρης

Ολυμπιακός Λαυρίου-Πανσταυραϊκός

Νικητές Ανθούσας-Συκάμινο

Φοίβος Βάρης-Διόνυσος

Καπανδρίτι-Ραμνούς Γραμμ.

ΑΟ Αυλών-Κουβαράς

Αστέρας Γλ. Νερών-Νικηφόρος

4η αγωνιστική 17η

Εθνικός Ν. Μάκρης-Ολυμπιακός Λαυρίου

Αστέρας Γλ. Νερών-Αμφιάραος

Πανσταυραϊκός-Νικητές Ανθούσας

Συκάμινο-Φοίβος Βάρης

Διόνυσος-Καπανδρίτι

Ραμνούς Γραμμ.-ΑΟ Αυλών

Νικηφόρος-Κουβαράς

5η αγωνιστική 18η

Νικητές Ανθούσας-Εθνικός Ν. Μάκρης

Ολυμπιακός Λαυρίου-Αστέρας Γλ. Νερών

Φοίβος Βάρης-Πανσταυραϊκός

Καπανδρίτι-Συκάμινο

ΑΟ Αυλών-Διόνυσος

Κουβαράς-Ραμνούς Γραμμ.

Αμφιάραος-Νικηφόρος

6η αγωνιστική 19η

Εθνικός Ν. Μάκρης-Φοίβος Βάρης

Αστέρας Γλ. Νερών-Νικητές Ανθούσας

Αμφιάραος-Ολυμπιακός Λαυρίου

Πανσταυραϊκός-Καπανδρίτι

Συκάμινο-ΑΟ Αυλών

Διόνυσος-Κουβαράς

Νικηφόρος-Ραμνούς Γραμμ.

7η αγωνιστική 20ή

Καπανδρίτι-Εθνικός Ν. Μάκρης

Φοίβος Βάρης-Αστέρας Γλ. Νερών

Νικητές Ανθούσας-Αμφιάραος

ΑΟ Αυλών-Πανσταυραϊκός

Κουβαράς-Συκάμινο

Ραμνούς Γραμμ.-Διόνυσος

Ολυμπιακός Λαυρίου-Νικηφόρος

8η αγωνιστική 21η

Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Αυλών

Αστέρας Γλ. Νερών-Καπανδρίτι

Αμφιάραος-Φοίβος Βάρης

Ολυμπιακός Λαυρίου-Νικητές Ανθούσας

Πανσταυραϊκός-Κουβαράς

Συκάμινο-Ραμνούς Γραμμ.

Νικηφόρος-Διόνυσος

9η αγωνιστική 22η

Κουβαράς-Εθνικός Ν. Μάκρης

ΑΟ Αυλών-Αστέρας Γλ. Νερών

Καπανδρίτι-Αμφιάραος

Φοίβος Βάρης-Ολυμπιακός Λαυρίου

Ραμνούς Γραμμ.-Πανσταυραϊκός

Διόνυσος-Συκάμινο

Νικητές Ανθούσας-Νικηφόρος

10η αγωνιστική 23η

Εθνικός Ν. Μάκρης-Ραμνούς Γραμμ.

Αστέρας Γλ. Νερών-Κουβαράς

Αμφιάραος-ΑΟ Αυλών

Ολυμπιακός Λαυρίου-Καπανδρίτι

Νικητές Ανθούσας-Φοίβος Βάρης

Πανσταυραϊκός-Διόνυσος

Νικηφόρος-Συκάμινο

11η αγωνιστική 24η

Διόνυσος-Εθνικός Ν. Μάκρης

Ραμνούς Γραμμ.-Αστέρας Γλ. Νερών

Κουβαράς-Αμφιάραος

ΑΟ Αυλών-Ολυμπιακός Λαυρίου

Καπανδρίτι-Νικητές Ανθούσας

Συκάμινο-Πανσταυραϊκός

Φοίβος Βάρης-Νικηφόρος

12η αγωνιστική 25η

Εθνικός Ν. Μάκρης-Συκάμινο

Αστέρας Γλ. Νερών-Διόνυσος

Αμφιάραος-Ραμνούς Γραμμ.

Ολυμπιακός Λαυρίου-Κουβαράς

Νικητές Ανθούσας-ΑΟ Αυλών

Φοίβος Βάρης-Καπανδρίτι

Νικηφόρος-Πανσταυραϊκός

13η αγωνιστική 26η

Πανσταυραϊκός-Εθνικός Ν. Μάκρης

Συκάμινο-Αστέρας Γλ. Νερών

Διόνυσος-Αμφιάραος

Ραμνούς Γραμμ.-Ολυμπιακός Λαυρίου

Κουβαράς-Νικητές Ανθούσας

ΑΟ Αυλών-Φοίβος Βάρης

Καπανδρίτι-Νικηφόρος

                                                                                                                        info@topiko24.gr