-

ΕΠΣΑΝΑ:  Οι διαιτητές στην Ανατολική Αττική

09-12-16 14:12

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Βούλας

Σάββατο

10/12/16

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)

 

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

10/12/16

15:00

ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

 

3.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Ανθούσας

Σάββατο

10/12/16

15:00

ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

 

4.

ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Μαρκόπουλου

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

5.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)

 

6.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

Μαραθώνα

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

7.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

ΑΚ Παλλήνης

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)

 

8.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Κερατέας

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

 

Β Κατηγορία
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Διονύσου

Σάββατο

10/12/16

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

 

10.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΝΟΙΞΗ

Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου

Σάββατο

10/12/16

15:00

ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

11.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Κουβαρά

Σάββατο

10/12/16

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

 

12.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Ραφήνας

Σάββατο

10/12/16

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

13.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

14.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Νέων Παλατίων

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

 

15.

ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)

 

16.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Αφιδνών

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

17.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

ΔΑΚ Παιανίας

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Καλάμου

Σάββατο

10/12/16

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

 

19.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Νέας Μάκρης

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

 

20.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Πολυδενδρίου

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

 

21.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Γραμματικού

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΔΑΡΗΣ .)

 

22.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Βούλας

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

 

23.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

11/12/16

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

 

                                                                                                                        info@topiko24.gr