Σάββατο, 01 Φεβρουαρίου 2014 14:43

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου στα γήπεδα της Αθήνας 1/2

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου στα γήπεδα της Αθήνας 1/2

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου στην ΕΠΣΑ 1/2

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Σκορ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 01/02/14 15:00 2:0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/02/14 15:00 0:0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/14 15:00 0:1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 01/02/14 15:00 3:0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/02/14 15:00 0:0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα  
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/02/14 15:00 1:2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ. - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/02/14 15:00 3:1
ΙΑΣΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/02/14 15:00 2:0
ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΡΟΥΦ Σάββατο 01/02/14 15:00 2:1
ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 01/02/14 15:00 0:1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα  
ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ. - ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο 01/02/14 15:00 1:1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 01/02/14 15:00 0:0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/14 15:00 0:3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/02/14 15:00 2:1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα  
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ.ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/02/14 15:00 2:0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/02/14 15:00 0:2
ΒΥΡΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 01/02/14 15:00 0:4
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/02/14 15:00 0:1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα  
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/14 15:00 2:1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα  
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 01/02/14 15:00 1:0
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 01/02/14 15:00 2:2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/02/14 15:00 2:2
ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/02/14 15:00 1:0
ΤΟΛΜΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/02/14 15:00 1:2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/02/14 15:00 2:0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα  
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/02/14 15:00 2:2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα  
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/02/14 15:00 1:2

Leave a comment

 

                                                                                                                        info@topiko24.gr