-

Οι αγώνες και στους τρείς ομίλους το Σαββατοκύριακο στην Αθήνα

06-12-17 17:12
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
        
5. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00    
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00    
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00    
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 10/12/17 15:00    
9. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 10/12/17 15:00    
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00    
11. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00    
12. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
        
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/17 15:00    
14. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00    
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00    
16. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00    
17. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/12/17 15:00    
18. ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/12/17 11:00    
19. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 10/12/17 15:00    
20. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/17 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
        
21. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00    
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00    
23. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 10:00    
24. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 10/12/17 11:00    
25. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/12/17 11:00    
26. ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00    
27. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/12/17 15:00    
28. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/12/17 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
        
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00    
30. ΥΜΗΤΤΟΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00    
31. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/17 15:00    
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 15:00    
33. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 10/12/17 15:00    
34. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 10/12/17 15:00    
35. ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00    
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/12/17 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
        
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00    
38. ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00    
39. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00    
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00    
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/12/17 15:00    
42. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 11:00    
43. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/12/17 12:00    
44. ΠΑΠΑΓΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 15:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
        
45. ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00    
46. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/12/17 15:00    
47. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/12/17 15:00    
48. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00    
49. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 12:00    
50. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 12:00    
51. ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΟΨ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 10/12/17 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
        
52. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00    
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/17 15:00    
54. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 09:30    
55. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 10/12/17 11:00    
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/12/17 11:00    
57. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
        
58. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/17 15:00    
59. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/12/17 15:00    
60. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/17 09:00    
61. ΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/17 11:00    
62. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/12/17 15:00    
63. ΑΡΙΩΝ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
        
64. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/12/17 15:00    
65. ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/17 09:00    
66. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 10/12/17 11:00    
67. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/17 11:30    
68. ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00    
69. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/17 15:00    

                                                                                                                        info@topiko24.gr