-

Οι αγώνες σήμερα και στους τρείς ομίλους της ΕΠΣ Αθήνας

03-12-17 09:12
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
        
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ    ΧΘΕΣ         1-1
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ    ΧΘΕΣ         4-0
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
6. ΡΟΥΦ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.  
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
        
9. ΠΕΥΚΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ    ΧΘΕΣ         0-5
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ    ΧΘΕΣ         0-0
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ    ΧΘΕΣ         2-3
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
13. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
14. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.  
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
        
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ     ΧΘΕΣ         1-0
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ     ΧΘΕΣ         0-0
19. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/12/17 11:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 12:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α.  
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
22. ΙΑΣΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΖΥΓΑΣ Π.  
23. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΑΡΡΗΣ Α.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
        
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ    ΧΘΕΣ         2-0
26. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ    ΧΘΕΣ         5-0
27. ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ    ΧΘΕΣ         1-2
28. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ    ΧΘΕΣ         1-0
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ    ΧΘΕΣ         2-1
30. ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
32. ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
        
33. ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ    ΧΘΕΣ         1-0
34. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ    ΧΘΕΣ         1-5
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ    ΧΘΕΣ         2-1
36. ΒΥΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    ΧΘΕΣ         0-0
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ    ΧΘΕΣ         0-1
38. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
        
41. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ    ΧΘΕΣ         1-0
42. ΠΟΨ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ    ΧΘΕΣ         1-0
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    ΧΘΕΣ         2-0
44. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ    ΧΘΕΣ         1-2
45. ΤΑΤΑΥΛΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
46. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
47. ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
        
48. ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966    ΧΘΕΣ         3-2
49. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ    ΧΘΕΣ         2-4
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ    ΧΘΕΣ         5-0
51. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ    ΧΘΕΣ         3-0
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
        
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΡΙΩΝ    ΧΘΕΣ         4-0
55. ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ    ΧΘΕΣ         1-1
56. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 09:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
57. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/17 09:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/12/17 09:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/12/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
        
60. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/12/17 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
61. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/17 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
62. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 12:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.  
65. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  

                                                                                                                        info@topiko24.gr