-

ΕΠΣΑ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

11-10-17 13:10
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
        
17. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00    
18. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00    
19. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/10/17 16:00    
20. ΡΟΥΦ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/10/17 16:00    
21. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/10/17 16:00    
22. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15/10/17 16:00    
23. ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00    
24. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:30    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
        
25. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 16:00    
26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/10/17 16:00    
27. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00    
28. ΠΕΥΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:00    
29. ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:00    
30. ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00    
31. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/10/17 16:00    
32. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
        
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00    
34. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:00    
35. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/10/17 16:00    
36. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/10/17 11:00    
37. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/10/17 11:00    
38. ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/10/17 16:00    
39. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00    
40. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
        
41. ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00    
42. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/10/17 16:00    
43. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00    
44. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00    
45. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 16:00    
46. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 16:00    
47. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00    
48. ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/10/17 16:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
        
49. ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00    
50. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 14/10/17 16:00    
51. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/10/17 16:00    
52. ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/10/17 16:00    
53. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 13:00    
54. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 16:00    
55. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/10/17 16:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
        
56. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00    
57. ΠΟΨ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00    
58. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/10/17 11:00    
59. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/10/17 11:00    
60. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:00    
61. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00    
62. ΜΑΡΟΥΣΙ - ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00    
64. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00    
65. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 10:30    
66. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/10/17 11:00    
67. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/10/17 11:00    
68. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 13:15    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
        
69. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00    
70. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/10/17 16:00    
71. ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 09:30    
72. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/10/17 11:00    
73. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/10/17 11:30    
74. ΑΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
        
75. ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00    
76. ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/10/17 16:00    
77. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 10:00    
78. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 10:30    
79. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/10/17 16:00    
80. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 16:00    

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

                                                                                                                        info@topiko24.gr