-

ΕΠΣΑ: Πρόσκληση μικτής Νέων 2002 και Παίδων 2004

10-10-17 10:10

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ  – 2002

Την ΤΡΙΤΗ 10/10/2017και ώρα 15.30, καλούνται στο Γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ για προπόνηση, οι ακόλουθοι   ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΗΦΣΙΣΤΟΣ Π.), ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗΣ (ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ), ΤΟΥΛΟΥΠΙΔΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ),

ΖΑΧΟΣ, ΚΥΡΓΩΤΑΣΗΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ), ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΥΛΕΡΟΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ),

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ, ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ), ΑΛΕΞΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΚΟΥΤΣΙΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ),

ΛΑΝΤΖΟΥΝΗΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), ΤΣΙΒΑΚΟΥΔΗΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ), ΖΕΡΒΑΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ),

ΔΡΟΥΓΟΥΝΑΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ), ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΤΣΙΡΜΠΙΝΗΣ(ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ),

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ), ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΜΙΓΑΔΗΣ, ΣΙΛΙΚΟΓΛΟΥ (ΚΑΛΛΙΘΕΑ),

ΠΑΓΩΝΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΖΩΗΣ (ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ), ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ),

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ, ΣΙΑΤΟΥΝΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ),

ΚΑΡΔΑΜΗΣ, ΤΣΟΥΡΑΛΗΣ, ΠΙΕΤΡΗΣ, ΣΕΛΗΝΑΣ, ΠΟΜΩΝΗΣ(ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ),

ΠΑΧΑΤΟΥΡΑΣ, ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ, ΠΙΚΟΥΛΑΣ, ΤΖΑΝΕΤΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ), ΣΜΥΡΗΣ, ΤΣΑΜΑΔΙΩΤΗΣ (ΧΟΛΑΡΓΟΣ), ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ), ΖΕΡΒΑΣ (ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ).

 

 

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ  – 2004

Την ΤΡΙΤΗ 10/10/2017 καλούνται στο οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες)

Α’ ΓΚΡΟΥΠ ( Ώρα συγκέντρωσης 16:00 γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ για προπόνηση)

ΣΤΕΦΑΝΟΥ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ), ΣΑΡΗΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ (ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ), ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΙΑΣΩΝ),

ΜΗΔΕΛΙΑΣ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΚΩΣΤΑΚΗΣ, ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ,ΚΑΤΣΑΝΟΣ (Α.Ο. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ), ΓΚΙΤΑΚΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ), ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ), ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ, ΓΙΑΝΤΑΜΙΔΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ, ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ),

ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ, ΚΑΚΚΟΣ (ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ), ΚΑΣΒΙΚΗΣ, ΑΠΙΚΙΑΝ, ΓΥΠΑΡΗΣ (ΠΑΠΑΓΟΣ) ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ (Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ), ΤΣΙΑΠΑΛΗΣ, ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ (Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ), ΤΣΑΛΑΜΑΤΑΣ (Α.Ο. ΒΥΡΩΝ),

ΑΜΠΑΤΖΗΣ, ΣΑΡΡΗΚΩΣΤΑΣ (ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ), ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ( ΚΑΜΑΤΕΡΟ), ΜΑΚΡΙΔΗΣ (ΣΟΥΡΜΕΝΑ),

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ, ΓΡΙΜΜΑΣ (ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ).

 

 

 Β’ ΓΚΡΟΥΠ ( Ώρα συγκέντρωσης 18:30 στο γήπεδο της ΝΤΑΜΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ για φιλικό αγώνα με την αντίστοιχη ομάδα του ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΑΘΗΝΩΝ.  

ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ, ΖΑΡΚΑΛΗΣ, ΤΖΟΡΤΖΙΝΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ), ΧΡΟΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ),

ΜΠΙΜΠΑ, ΚΑΤΣΙΚΗΣ, (ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ), ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ, ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ, ΠΑΤΣΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ),

ΑΜΟΡΓΙΝΟΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ), ΠΑΤΣΑΤΖΟΓΛΟΥ,ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΞΕΝΟΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ),

ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΓΟΥΛΑΣ, ΠΑΛΜΟΣ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Κ., ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Μ. (ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ),

ΜΑΜΑΛΗΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ,(ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΗΛΙΑΚΙΔΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ, ΤΣΙΑΒΟΣ, ΚΑΡΔΑΜΗΣ, ΑΝΤΑΛΗΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ),

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ), ΛΑΝΔΡΑΚΗΣ (ΣΟΥΡΜΕΝΑ).

                                                                                                                        info@topiko24.gr