-

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα στην Α’ Β’ και Γ’ κατηγορία

08-10-17 19:10
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
       Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΡΟΥΦ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. 0-0
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 3-0
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-1
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 2-0
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/10/17 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 1-0
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-0
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-1
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
       Αποτέλεσμα
9. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 3-0
10. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 3-0
11. ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/10/17 16:15 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 2-2
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 3-0
13. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 08/10/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
14. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-3
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
       Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 3-1
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-2
19. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 3-1
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-2
22. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 08/10/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ. 2-6
23. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 08/10/17 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-0
24. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/10/17 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
       Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 3-1
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-0
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-0
28. ΑΤΤΙΚΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-2
29. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 08/10/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 6-0
30. ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-1
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-2
32. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
       Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-2
34. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-0
35. ΒΥΡΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 3-0
37. ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 0-0
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
40. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/10/17 16:15 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
       Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 7-1
42. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-0
44. ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/10/17 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-2
45. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-3
46. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-0
47. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/10/17 13:15 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
       Αποτέλεσμα
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-6
49. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 3-0
50. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
51. ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-3
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-2
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 08/10/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
       Αποτέλεσμα
54. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-6
55. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-4
56. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 7-1
57. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/10/17 16:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 4-2
58. ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 08/10/17 09:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-1
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 08/10/17 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 2-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
       Αποτέλεσμα
60. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΙΣΣΑ Α. 0-2
61. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
62. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/10/17 10:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-3
63. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 08/10/17 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-2
64. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-2
65. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 08/10/17 16:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 4-1

                                                                                                                        info@topiko24.gr